Allianz steunt enthousiast de Belgische en internationale sport. Onze filosofie #GetReadyForTheBest sluit namelijk naadloos aan bij het parcours van de atleten die we zagen schitteren. En dat is ook de kern van onze samenwerking: dankzij de juiste voorbereiding hebben we er het volste vertrouwen in dat we samen met u onze klanten zo goed mogelijk voorbereiden op wat de toekomst brengt.
We zijn dan ook blij dat we dit atletiekfeest samen met makelaars konden beleven. Het was niet alleen een leuke avond, maar ook een die onze gemeenschappelijke waarden en samenwerking perfect illustreerde.
Was u er niet bij of wil u uw ervaring delen met collega’s? We lijsten de hoogtepunten even voor u op.
- Er werden maar liefst 3 Belgische records gebroken: Naomi Van den Broeck op de 400 meter horden, Jana Van Lent op de 5000 meter en Ruben Querinjean op de 3000 meter steeple.
- Iedereen keek reikhalzend uit naar de 100 meter bij de vrouwen. Met icoon Melissa Frasser-Pryce, aanstormend talend Melissa Jefferson-Wooden en langs Belgische zijde Rani Rosius en Delphine Nkansa, beloofde het spectaculair te worden. Rosius wilde bovendien het record van Kim Gevaert breken. Dat is helaas niet gelukt, maar de sprint was spectaculair.
- Drievoudig olympisch kampioene zevenkamp Nafi Thiam nam in haar WK-voorbereiding deel aan het verspringen. Na haar zege van eerder deze maand op het BK was het nog maar haar tweede verspringcompetitie van het seizoen. Ze werd vijfde in het verspringen met 6m40.